Podvod jménem platba po

Podvod jménem platba po

Princip Podvod jménem platba po je jeden z nejnebezpečnějších, který lze v sázkařském světě potkat. Na našem webu se soustředíme zejména na kvalitní tipy, což dokazuje i naše verifikace kde jsme dlouhodobě v plusu. Dnes se však zaměříme na jinou nástrahu, která koluje zejména na sociálních sítích. Podvod jménem platba po se živí na touze vydělat bez práce koláče. Všichni víme, že bez práce nejsou koláče, ale když nám někdo napíše osobní zprávu, že má výborný zdroj a že nám to zdarma dokáže? Tak nad tím se pozastaví nejen sázkař. Ti trpělivější vám budou posílat tipy zdarma, ti hladovější po „kapesném“ vám nabídnou takzvanou „platbu po“. V obou případech se však bohužel jedná o podvod. V čem tedy spočívá?

logo_white logo_white logo_white logo_white

Podstata podvodu

Patříte do nějaké skupiny o vsázení a v té si lidi sdílí své tipy, tikety, výsledky, zkušenosti a snaží se všeobecně zlepšit své sázecí statistiky úspěšnosti? Pak se vždy najde někdo, kdo začne sdílet vždy a pouze jen „své“ výherní tikety. Ukázat seznam pouze win tiketů není žádný problém, stačí ve své historii nastavit filtr pouze výherní a vždy budete mít seznam třeba 10-20 tiketů, které jste v tom měsíci vyhráli. Pokud někdo tento screenshot ukáže, pak bude hned vypadat jako král sázkařů a nikdo z tohoto nepozná, že jeho úspěšnost je třeba pouze 5%.

 

 

Pokračování

Další den tento člověk nasdílí pár tiketů, které vyhrál včera, v noci, teď ráno apod. Většinou jsou však i tyto tikety bez uživatelského jména a tak ani nevíte, zda jsou jeho. Je vám tedy prezentován úspěch a vy chcete vyhrát. Hned zapomenete na fakt, že bez práce nejsou koláče a máte před sebou vidinu snadného zisku. A nyní Podvod jménem platba po může začít. Daná osoba ihned prohlásí, že má další tutovky, ale ty nebude zveřejňovat protože… (přináší to smůlu, nemůže o tom hovořit veřejně apod.) Takže prohlásí, aby ho zájemci kontaktovali přes SZ (soukromou zprávu). V té vám pak napíše, že vám tipy pošle a nic za to nebude chtít předem. Peníze pouze až vyhrajete, aby si získal vaší důvěru a vy jste se přesvědčili, že on je skutečně ten pravý tutový tipér. Takže vám pošle tip, vy ho vsadíte a prohrajete. Přijdete o své peníze, ale „nic vás to nestálo“. Stálo, ale nikomu jste nic neplatili. Pouze jste věřili podvodníkovi. Pokud prohrajete první sázku, ztratíte důvěru, ale i tak si podvodník udržel statut důvěryhodné osoby.

 

 

Konečná fáze

Nejhůře na tom jsou pak ti, kteří vydrží a 2x nebo 3x za sebou vyhrají. Vezměte si, že dotyčný vám pošle tutovku remízu v kurzu 3,50. Vyhrajete, a pošlete danému tipérovi třeba 200,- Kč. On vám pošle další tip. Kolik budete ochotní poslat po druhém vítězném tiketu? 500,- Kč? A pokud už trefí 2 remízy v kurzu 3,50 za sebou, pak kolik budete ochotní dát za Podvod jménem platba po do třetice? A pokud máte velkou smůlu, tak vyjde i třetí tip v kurzu 3,50 a jste prodaní na důvěryhodnosti tohoto tipéra. Máte obrovskou radost, že jste našli skutečného profíka, který prostě nedělá chyby. A on vám nyní napíše, že za další tip bude chtít např. 50.000,- Kč. Jste v plusu, 3x kurz 3,50 v řadě a co vy? Dali byste to i za cenu, že byste si na to museli půjčit? Je to přeci tutovka a 100% bilance je jasně daná. Jenže má tento tipér opravdu 100% bilanci? NEMÁ!

 

 

Vysvětlení

Stal jste se účastníkem cíleného podvodu a jednoduché matematiky. Daný tipér nic neriskuje, pouze vaše peníze. Stačí, když nezveřejňuje své tipy předem a najde si takto 27 lidí, případně více nebo méně. Kolik je možných variant konečného výsledku fotbalového nebo hokejového utkání? Pouze 3! Výhra domácích, remíza, výhra hostů. V prvním kole tedy dostane 27 lidí tip, vyhrát může jen třetina lidí. 9 vyhraje a pošle 200,- Kč, 18 lidí prohrálo své sázky a jejich účast v podvodu končí. Další tip jde pouze 9 výhercům v prvním kole. Opět s „platbou po“. A zase může vyhrát pouze třetina, tedy 3. A tři výhry v řadě? No tak jste prodaní. Sice na začátku vás bylo 27, ale na konci musí jeden vyhrát 3x v řadě. A pokud jste to právě vy, tak kolik pošlete za 4. zaručený neveřejný tip pouze pro vás? Tentokrát předem. A tím Podvod jménem platba po končí. A lze začít znovu. Přeci jen je důvěřivých lidí, kteří chtějí koláče bez práce je dost a dost.

Zde máte jednoduchou vizualizaci popsaného podvodu:

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: OAK Raiders vs IND Colts
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Chelsea vs. Bournemouth
BlogNFL Week 15  TiketyTiket dne 4. 1. 2017 WIN!
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: SC Braga vs. Moreirense F.C.