SK České Budějovice vs FK Ústí nad Labem

Česká republika -> Fotbalová národní liga

A po reprezentační pauze se nám opět vrací ligový fotbal. Takže se můžete těšit na mnoho tipů. Jako první se podíváme do druhé české soutěže. Tedy do Fotbalové národní ligy. Ve středu se hrál zápas Znojmo-Pardubice, kde domácí sice začali brzy prohrávat 0:2, ale nakonec zvítězili 5:2. A i v tomto zápase se máme na co těšit.

SK Dynamo České Budějovice

Tým, který v minulé sezóně nebyl favoritem a skončil na 12. místě s 32 body a skóre 41:48. 41 vstřelených branek by mohlo budějovické sice řadit mezi top 4 týmy, ale obranná fáze byl důvod chvostu tabulky. V této sezóně je však všechno jinak. Po 5 kolech České Budějovice vedou tabulku o 1 bod před Ostravou a mají skóre 5:1. Je tedy vidět, že na obraně před touto sezónou zapracovali. Vždyť první letošní gól Budějovice inkasovali až v poslední minutě pátého kola v Sokolově!

 

FK Ústí nad Labem

Ústí si v minulé sezóně zkusilo útok na přední příčky a v prvních kolech se pohybovalo v top trojce. Nakonec ale tým skončil na 7. místě se ztrátou 24 bodů na druhý Hradec Králové a skóre 39:38. V této sezóně se Ústí vstup do ligy tolik nepodařil. Po 4 odehraných zápasech ztrácí na Budějovice 8 bodů, je na 13. místě se skóre 5:6. Doma například dokázali Ústečtí porazit Sokolov 3:0, ale v dalším kole prohráli doma 0:3 s Ostravou. V posledním kole pak v Opavě remizovali 1:1.

 

Budějovice nehrají útočný fotbal. Pouze v Třinci dali 2 góly a zvítězili 2:0 hned v prvním kole. Jinak v sokolově také padli v zápase 2 góly, ale až v samotném závěru. Tento rok se bude tlačit do ePojisteni.cz ligy hned několik týmů. Budějovice zdá se chtějí být mezi kandidáty na postup. Zaváhání Budějovic si v tomto zápase lze jen těžko představit. A jelikož v 5 zápasech zatím nepadli 3 góly ani jednou, pak se nám zdá kurz okolo 2,00 na -2,5 gólu velmi atraktivní. Takže za nás opět výhra domácích v kurzu 1,64 a -2,5 gólu v kurzu 2,20. Opět oba zvlášť!!!

 

A jen připomínáme, že začínaje pátkem 9. září budou postupně končit předplatné zdarma, které jsme v rámci spuštění nového webu dali našim klientům k dispozici. Pokud chcete i nadále pokračovat v odebírání článků a tipů, tak bude nutné provést platbu jednou z variant zde!!!

 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,64 

 

Jan E – verifikován

Tip: -2,5 gólu

Kurz: 2,20