SK Zápy vs Loko Vltavín

Česká republika -> ČFL

V neděli máme hned několik zajímavých zápasů v nižších českých soutěžích. Analýzy na SK Zápy a podobné zápasy nejsou příliš obsáhlé, protože například konkrétní informace o zraněních nejsou snadno veřejně dostupné. Dění okolo klubů a jejich záměry se však vystopovat dají.

SK Zápy

Loňský adept na postup do Fotbalové národní ligy, který bude o toto usilovat i v tomto ročníku. Velmi ambiciózní klub, který doma jen těžko ztrácí body. O to větší bylo i naše překvapení když v posledním domácím zápase podlehli Zápy Litoměřicku 0:1. V posledním kole pak Zápy opět zaváhali v Dobrovicích a odvezli si pouze bod za remízu 2:2. Druhý bod za vítězství na penalty pak získali Dobrovice. Zápy jsou nyní na 10. místě s 10 body a skóre 12:8.

 

Loko Vltavín

Další velmi silný a ambiciózní tým, který v minulé sezóně obsadil 4. místo za Jirnami, Zápami a Žižkovem. I v této sezóně má tento tým skvělou formu. Doposud tým nasbíral 12 bodů a skóre 15:7. Vltavín porazil Litoměřicko venku 4:1, poté prohrál doma právě s Jirnami 0:1, pak přišla venkovní prohra v Tachově 0:2. A v posledních dvou zápasech doma porazil Vltavín Hořovicko 3:0 a Chrudim 5:1.

Zápy dvě zaváhání v řadě, Vltavín 2 výhry v řadě. Domácí prostředí je v této soutěži velkou výhodou a tak dnes musíme využít moc pěkného kurzu na výhru domácích.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,85