St. Patricks vs Bray

Irsko -> Premier Division

Úterní nabídka obsahuje převážně reprezentační duely, ale my se podíváme do Irska, kde se hraje naše oblíbená Premier Division. Nejvyšší irská soutěž patří mezi naše oblíbené soutěže.

 

St. Patricks

Tým patří dlouhodobě ke špičce irského fotbalu. V této sezóně má po 24 odehraných zápasech pouhých 34 bodů a skóre 29:27. Toto umístění v tabulce je dáno účastí týmu v kvalifikačních kolech Evropskí ligy.  Po vypadnutí s Minskem již St Patricks zaváhali pouze jednou a to když doma prohráli s velmi dobře hrajícími Bohemians 0:1. Jedinou vyšší výhrou bylo utkání na půdě Shamrock Rovers 3:1. Ostatní zápasy byli pouze jedno či dvou gólové. Absence nám zatím nejsou známé, pokud budou, tak je zde uvedeme.

 

Bray Wanderers

Bray je tým, který nemá nejvyšší ambice. Má spíše naopak starosti o záchranu. Bray je na devátém místě tabulky se skóre 19:33. Zatím nasbíral pouze 24 bodů, ale vzhledem ke špatné formě outsiderů soutěže má pěkný náskok na sestupová místa. Náskok na Wexford je 6 bodů a na poslední Longford dokonce 14 bodů. Absence nám zatím nejsou známé, pokud budou, tak je zde uvedeme.

 

Dnes se utkají dva týmy, které nejsou sice v tabulce natolik vzdáleni, ale svými kvalitami velmi. St. Patricks si dle nás doma 3 body s přehledem pohlídají. Výsledek však nechceme tipovat, protože St. Patricks jsou schopni vyhrát 1:0 a stejně tak i 3:2. Irská liga přeci jen nepatří mezi top evropské soutěže.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,07