FC MAS Táborsko B vs Převýšov

Česká republika -> ČFL

Dnes je nabídka fotbalu ještě slabší. Hrají se pouze nižší soutěže a poháry. My se tedy podíváme na českou třetí ligu, kde B tým Táborska hostí jeden z kvalitnějších týmů ČFL.

FC MAS Táborsko B

B tým druholigového Táborska je velmi kompaktní mužstvo, které umí překvapit soupeře. Toto se přesně ukázalo v domácím zápase s Královým Dvorem 3:2. Táborsko sice inkasovalo prví gól, ale do poločasu dokázalo srovnat krok a ve druhém poločase pak již skóre otočilo na 3:1. Favorit zápasu Králův Dvůr dokázal pouze snížit na konečných 3:2 až v 90. Minutě zápasu. Další tři zápasy Táborsko prohrálo, jednou doma s těžkým soupeřem Olympia HK 1:5 a pak dvakrát na hřištích soupeřů v Hořovicích 0:2 a naposledy v Písku 1:4.

SK Převýšov

Tým vstoupil do soutěže domácím vítězstvím nad Vyšehradem na penalty 2:1. Poté přišlo vítězství nad Olympii HK venku 3:0, domácí těsná výhra nad Hořovickem 1:0 a první prohra sezóny v Králově Dvoře 1:2 po penaltách. V minulé sezóně skončil tým v poklidném středu tabulky na 10. místě. Ani tento rok se nedá čekat, že by chtěl tým útočit na přední příčky a hrát o postup do Fotbalové národní ligy.

V této soutěži je domácí prostředí velkou výhodou. Kurz na domácí spadl z původních 4,00 na kurz okolo 3,00 i méně. Dá se zde zahrát 1X okolo 1,75. My si však dnes dáme jeden value bet, tedy zkusíme výhru domácích v kurzu na Tipsportu 3,25.