Ticbet tikety

VS

Ticbet tikety

Před vánoci jsme si udělali průzkum trhu a zjistili, že nejvíce naše fanoušky zajímají tikety. A tak jsme se rozhodli poskytovat na našem webu Ticbet tikety dne. Stále budeme nabízet i analýzy zápasů a informace o dění v klubech, absence, i blog na zajímavá témata okolo sázení. Ale denně u nás najdete minimálně tři tikety. Pro  všechny tyto tikety platí jedno pravidlo. Všechny tipy se odehrají v ten den, nebo přes noc, či v rámci jednoho kola (Australian Open 2017) Nyní tedy vysvětlíme jaký mají tyto tikety systém:

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

 

Tiket dne 

Ticbet tikety dne obsahuje naše best tipy, které dáváme do verifikace. V době, kdy je fotbalová nabídka pestřejší jako nyní, tak tyto tikety budou téměř výhradně poskládány z několika fotbalových tipů, kterým věříme v ten den nejvíc. Do verifikace budeme vždy dávat každý tip jednotlivě, protože dlouhodobě je toto nejziskovější systém vsázení. Leden je toho přesně příkladem. Naší verifikaci najdete zde.

 

 

Hokej Bet

Jedná se o FB stránky na téma hokeje. Najdete tam články, zajímavosti, informace a také denně i několik tiketů. Prostě informace a tikety pro inspiraci každý den. Denně nám správce těchto stránek pošle svůj best tiket a my jej zveřejníme. V této sekci u nás na webu najdete pouze hokejové tipy a inspirace. Hokej Bet tiket dne není Ticbet tiket a tak danou chvíli nemá verifikaci, ale jednáme o tom, že by si tato stránka verifikaci založila. Hokej Bet na Facebooku najdete zde.

 

Třetí tiket 

Pozice třetího tiketu bude průběžně střídána. Dlouhodobě zde najdete prezentaci další Facebookové stránky a to High Odds. Tato stránka se specializuje na kurzy od 2,50 a výše a najdete ji zde. Opět zde budou jejich tipy prezentovány v rámci tiketů. Přesnou finální formu ještě ladíme. Stránka na Facebooku je zaměřena na anglickou klientelu a tak se stále rozhodujeme zda je prezentovat v originále nebo v češtině tak jako dnes. V době Australian Open jsme na této pozici dávali tikety pro inspiraci na tento tenisový turnaj. Po ukončení turnaje v Melbourne jsme přesunuli tuto sekci pod sekci Ticbet tikety dne. Na této třetí pozici se budou tipy a tikety měnit. Tak uvidíme, o co projevíte největší zájem, ale z naší strany vám budeme slíbit 3 tikety dne.

V komentářích níže nám můžete dát vědět co se vím líbí nejvíc a o co máte největší zájem.

V případě, že máte tipovací stránku nebo projekt a měli byste zájem o prezentaci na třetí pozici, tak nás kontaktuje a zkusíme se domluvit na spolupráci.

 

 

Další naše free tikety najdete i na Instagramu zde.

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly Hokej Bet: Hokej Bet tiket 30.1. 2017 
BlogProč jsem v mínusu? ČlánekBraga vs Tondela
Blog: Podvod jménem High Odds: High Odds tiket pro 30.1. 2017
Blog: Magický kurz 1,50Tikety: Tiket dne 30.1. 2017 

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.