AS Monaco FC vs. Manchester City FC

Evropa -> Liga mistrů

Ve středu nás opět čeká Liga mistrů, která má pro nás připravené zajímavé odvety. Podíváme se na zápase mezi AS Monaco FC a Manchester City FC. V prvním zápase jsme viděli gólovou přestřelku, kterou ovládli domácí Citizens v poměru 5:3. V poločase vedli hráči Monaka 2:1 a vypadalo to na senzaci, ale domácí hráči během poslední dvacetiminutovky vsítili tři branky a zápas otočili. Nutno podotknout, že v 50. minutě zahodil penaltu zkušený Falcao. Nejlepšími střelci byli již zmíněný Kolumbijec a na domácí straně Sergio Aguero, oba shodně se dvěma přesnými zásahy.

To byl souhrn prvního utkání, nyní se pojďme podívat na odvetu.

logo_white logo_white logo_white logo_white

AS Monaco FC

Francouzi v prvním zápase sahali po senzaci, ale nakonec zápas skončil studenou anglickou sprchou. Nicméně výsledek není konečný, tři střelené venkovní branky, ač po prohře o dvě branky jsou stále nadějné. Domácí svěřenci mají postup stále na dohled. Červenobílí pravděpodobně nastoupí se dvěma útočníky a budou hrát aktivněji. Nejlepším střelcem Knížat je Kolumbijec Falcao s pěti přesnými zásahy.

Pro tento zápas budou mimo hru:

Záložník Gabriel Boschilia

Útočník Guido Carrillo

 

 

 

Manchester City FC

Hostující tým Manchester City FC se od poslední odvety postavili na trávník čtyřikrát a hned třikrát zvítězili, postup v anglickém FA Cupu do semifinále mírně zastínila domácí bezgólová remíza se Stoke. Vedoucí celek Premier League, londýnská Chelsea, má náskok deseti bodů na dvojici Tottenham – City. Pep Guardiola hrál všechny zápasy v plné sestavě, tudíž hráči mohou být mírně vyčerpáni. Angličani pravděpodobně nastoupí opět v sestavě s jediným útočníkem, na hrotu se bude pohybovat Sergio Aguerom, který je smrtící zbraní při rychlých protiútocích. S pěti brankami je tento rychlý Argentinec nejlepším střelcem svého týmu v Lize mistrů.

Do zápasu nezasáhnou zranění:

Útočník Gabriel Jesus

Záložník Ilkay Gundogan

Obránce Vincent Kompany

 

Co si z toho všeho vzít? Čeká nás velmi otevřený a zajímavý zápas. Domácí před svými fanoušky budou dobývat kvalitní obranu týmu Manchester City FC. I dnes pravděpodobně uvidíme v zápase hned několik branek, ale kvůli nízkému kurzu se tomuto tipu raději vyhneme. Zaměříme se spíše na domácí celek. Hráči Monaka musejí v zápase zvítězit alespoň o dvě branky, tudíž remíza či výhra pouze o jeden gól nahrávala soupeři, kterému by tento výsledek postačil. Kvalita je na obou stranách a my věříme, že domácí prostředí bude pro tento zápas rozhodující. Proto volíme tip na neprohru domácího týmu v pěkném kurzu.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1X

Kurz: 1,53

 

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Hokej Bet: Hokej Bet tiket 15.3. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  Tikety: Tiket dne 15.3. 2017 
Blog: Podvod jménem  High Odds: High Odds tiket 15.3. 2017
Blog: Magický kurz 1,50 Hokej Bet: NHL tiket 15.3. 2017