Galway United FC vs Finn Harps FC

Irsko -> Premier Division

My se dnes vydáme do Irska na zápas mezi Galway a Finn Harps, protože tuto sobotu je skutečně obtížné vybrat kvalitní tipy. Kurzy na favority jsou velmi nízké a mnoho dnešních favoritů má v nohách složité zápasy evropských pohárů. Vzhůru tedy na místo, kde evropské poháry nehrají velkou roli, vzhůru do Irska.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Galway United FC

Tým ze spodních pater, který má odstup na sestupové pozice 15 bodů. Po 28 odehraných zápasech mají Galway na svém kontě 34 bodů a skóre 36:38. V posledních 5 domácích utkáních Galway 2x prohrál a 3x zvítězil. Dvě porážky přišli od Bray a Shamrock Rovers, tedy od tabulkově výše postavených týmů. Dnes budou hostit tým podobný Wexfordu, který doma porazili 22. července 4:2. Absence Galway:

Nejsou známé

 

 

 

Finn Harps FC

V této sezóně tým bojuje o záchranu. Naštěstí se našli dva týmy, které jsou na tom o poznání hůře. Finn Harps mají sice náskok 4 bodů před Wexford Youth a dva zápasy k dobru, ale to nikterak situaci nejhůře skóujícího týmu nezlepšuje. Finn Harps nastříleli pouze 17 gólů, zatímco i poslední Longford má na svém kontě 21 přesných tref. Je pravda, že stejně jak Wexford má Longford odehrané o 2 zápasy víc. Absence Finn Harps:

Nejsou známé

 

 

Domácí mají gólovou bilanci 36:38, hosté 17:42. Těžko tedy tipovat kolik gólů padne, ale domácí si vítězství pohlídají.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,00