HC Slovan Ústí n. Labem vs. HC Most

Česká rep. -> WSM Liga

Fotbalu dnes není mnoho, ale hraje se naše oblíbená WSM Liga. Můžeme se tedy těšit na další domácí zápas Ústí nad Labem, které sehraje severočeské derby s Mostem.

 

HC Slovan Ústí n. Labem

Dlouhodobě je tento tým kvalitním celkem WSM Ligy. Nemá příliš velké ambice si zahrát extraligu, ale chce hrát kvalitní hokej. A to se mu zejména doma daří. Je to velmi gólový celek, který na domácím hřišti dokáže zdolat i takové soupeře jako Kladno, Slávii apod. Se Slabšími soupeři si doma Ústí poradí hravě, což dokázalo v posledním kole proti Třebíči 4:1. Dnes se sice jedná o derby, ale Most nepatří v tomto ročníku mezi silné celky.

HC Most

Trápení, trápení, trápení. Asi takto by se dali shrnout poslední sezóny Mostu. Tým určitě chce udržet WSM Ligu, ale ne vždy je to v poklidu a většinou sbírá body proti slabším celkům a zachraňuje se až v posledních kolech baráže o udržení jako tomu bylo v minulém ročníku. V posledním kole porazil Most venku Frýdek Místek 4:2, ale jen o pár kol před tím dokázal doma prohrát s Litoměřicemi 2:4.

 

Kurzy jsou na straně domácích a vzhledem k jejich bilanci na své ledě, kde ještě v tomto roce po 60 minutách hry neprohráli, se musíme opět přiklonit na stranu kurzů. Domácí si derby pohlídají a na konci třetí třetiny budou mít o pár gólů více.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,60 

 

 

BONUS TIP JAN E

HC Litoměřice – AZ Havířov

Tip: 1

Kurz: 1.80