HC Sparta Praha vs. Växjö Lakers HC

Evropa -> Liga mistrů

CHL, Champions Hockey League, nebo chcete-li Hokejová liga mistrů. HC Sparta a její účast v této soutěži je pro českého fanouška stále něco nového a neznámého. Pražané se dokázali probojovat až do semifinále této evropské klubové soutěže. Díky prvnímu zápasu na ledě švédského týmu Vaxjo, který Sparta vyhrála 2:1, máme velkou naději vidět prvního českého zástupce ve finále této soutěže. Pojďme se blíže podívat na účastníky tohoto klání.

logo_white logo_white logo_white logo_white

HC Sparta Praha

Český celek je sice v domácí soutěži až na páté příčce, ale právě díky tomu, že upřednostňuje CHL před domácí ligou. HC Sparta má nejlepší přesilovku v domácí soutěži, a to se promítá až do Evropy. Dále také klub plný velkých jmen kapitán Jaroslav Hlinka, dále největší loňská posila Petr Vrána či úderné duo z Karlových Varů Pech s Kumstátem. V bráně stálice v podobě Tomáše Pöpperleho. To všechno v kompaktním týmu, kde každá formace je schopná rozhodnout zápas. Ne náhodou loni Sparta bojovala o titul.

 

 

Växjö Lakers HC

Švédové jsou v domácí soutěži na druhé příčce, a tedy mezi aspiranty na titul ve švédské nejvyšší soutěži. Mezi zápasy CHL není příliš mnoho místa na odpočinek. Lakers vyhráli obě utkání 4:1, které se hráli mezi dvojzápasem se Spartou, jsou v psychické pohodě. Každopádně uvidíme, zda je to nestálo důležité síly. Za tento švédký klub nastupují hráči formátu Tuomas Kiiskinen (pravidelný člen reprezentace, poslední dvě sezóny vždy minimálně 20 branek), Olli Palola (reprezentant mistrovství světa), Robert Rosen (poslední dvě 50ti bodové sezóny a letos tomu nebude jinak + mistrovství světa), Ville Leino ( přes 200 zápasů v NHL). 

 

Oba týmy mají velkou kvalitu a v této části soutěže nikdo nic nevypustí. Výhodou je pro domácí celek HC Sparta dobrá výchozí pozice z prvního utkání (2:1). I za nerozhodného stavu musejí hosté jít do power play a tedy odvolat brankáře, čehož by mohli Pražané využít a dát gól do prázdné brány. My věříme Spartě, a proto volíme tip 1 a jdeme do mírného rizika. Pro ty z vás, kdy by měli přece jenom obavy je tu neprohra domácího týmu v kurzu 1,45 nebo postup Sparty za 1,3.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 2,15

 

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Tikety: Tiket pro 13.1. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Tottenham vs. Chelsea
Blog: Podvod jménem  Tikety: NFL tiket dne 1.1. 2016 WIN!
Blog: Magický kurz 1,50 Tikety: Tiket dne pro 8.1. 2016 

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.