Tottenham Hotspur FC vs. Chelsea FC

Anglie -> Premier League

Ve středu 4. ledna nás čeká šlágr kola mezi celky Tottenham Hotspur FC a Chelsea FC. Oba týmy mají nejvyšší ambice, přičemž Chelsea má šňůru třinácti vyhraných zápasů v řadě. Tottenham doma naposledy přišel o body 29. 10. s mistrem z Leicesteru. Další společnou stránkou je silná obrana, jde o jediné dva kluby v Premier League, které se mohou pyšnit bilancí méně než jedné obdržené branky na utkání.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Tottenham Hotspurs FC

Kohouti po 19 kolech s 39 body a skóre 37:14 okupují 5. příčku, která zaručuje postup do skupinové fáze Evropské ligy. To samozřejmě není cílem Tottenham Hotspur FC, a proto každý bod získaný se silnými soupeři má ohromnou cenu. To ví i trenér Mauricio Pochettino a dosavadní letošní výsledky se silnými soupeři nejsou nijak přesvědčivé, prohra na Chelsea a na Old Trafford, remíza s Arsenalem, ale domácí výhra se City. Tým je plný mladých nadějí Anglie: Harry Kane (10 gólů), Dele Alli  (8 gólů) či Eric Dier.

Pro zápas s Chelsea bude chybět:

Eric Lamela  

 

 

Chelsea FC

Blues se nyní vyhřívají na první příčce s pětibodovým náskokem na Reds navíc mají ještě zápas k dobru. Připomeňme si ještě skóre 42:13 a tedy 49 bodů po 19 odehraných utkáních. Italský manažer ve službách londýnského klubu Antonio Conte vrátil Chelsea zpět na výsluní. Nejlepším střelcem týmu i celé soutěže je Diego Costa s 14 přesnými zásahy, zdárně mu sekunduje Eden Hazard s 9 brankami.

Mimo sestavu je dlouhodobě pouze John Terry.

 

 

 

Oba celky hrají kombinační fotbal založení na dobré obraně. Tento zápas bude soubojem nervů strategie. Dvě nejlepší obrany v lize se setkají a my si myslíme, že si povedou dobře a moc branek v zápase nepadne.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1X

Kurz: 1,51

 

 

Naše free tikety najdete i na Instagramu zde.

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Tikety: NFL tiket dne 01.01. 2017 WIN!
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Raiders vs. Colts
BlogNFL Week 15  Tikety: Tiket pro 30.12. 2016 WIN!
Blog: Magický kurz 1,50 Tikety: Tiket pro 02.01. 2016 WIN!