NFL Week 15

NFL Week 15

Americké NFL se nevěnujeme příliš často, ale v prosinci se situace určitě změní, protože tato soutěž jde do finále! Včera se odehrál první zápas NFL Week 15 (15. Týdne)  NFL ročníku 2016/2017. Seattle Seahawks doma zlikvidovali LA Rams, kteří hráli svůj první zápas bez trenéra Jeffa Fishera. Ten byl před 2 týdny propuštěn po 5 letech ve službách tohoto týmu. Proč zmiňujeme kouče Fishera? V létě totiž odvysílala stanice Sport2 HBO dokument Hard Knocks, který byl natočen právě z předsezónního soustředění tohoto týmu a tento kouč v něm logicky hrál ústřední roli. LA Rams zatím hledají náhradu a tak v noci dostali lekci od Seattle Seahawks v podobě porážky 3:24.

logo_white logo_white logo_white logo_white

LA Rams tedy již mají svůj zápas za sebou, nicméně víkend nabídne mnoho zajímavých utkání. Hraje se sice Week 15, ale většina týmů má odehraných pouze 13. zápasů. Pro ty, kteří nevědí, tak základní část NFL se hraje na 16 zápasů odehraných v 17 týdnech s tím, že každý tým má tzv. 1 Bye Week, tedy týden volno. Tyto volné týdny jsou rozloženy uprostřed sezóny, aby týmy měli možnost rekonvalescence, ale zároveň jsou rozloženy tak, aby nebylo v jednom daném víkendu příliš málo zápasů.

 

Budeme sledovat

Které zápasy se tedy chystáme o víkendu sledovat a něco o nich napsat? Hned v sobotu večer, pro evropského diváka v neděli ráno v 2:25 nás jako první čeká divizní duel, ve kterém New York Jets přivítají Miami Dolphins. New York Jets mají již více méně po sezóně, protože s bilancí zápasů 3 výhry a 8 proher (3:8) jsou již mimo playoff. Tým se navíc před několika týdny musel vypořádat i se s mrtí jednoho ze svých hráčů Joe McKnighta. Další zápasy NFL Week 15, které se nám zdají atraktivní, jsou:

Ne 19:00              Kansas City Chiefs vs. Tennessee Titans

Ne 19:00              New York Giants vs. Detroit Lions

Ne 22:25              San Diego Chargers vs. Oakland Raiders

 

Jaký ze zmíněných zápasů NFL Week 15 vás zajímá nejvíc? Podělte se s námi v komentářích.

 

Pro sledování těchto zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: Brighton FC vs. Leeds United
Blog: Tenis live sázky Článek: Newcastle Jets vs. Adelaide 
BlogTrávník Bohemians  Článek: Phoenix vs Mariners
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: Sydney F.C. vs. Melbourne