Sázkařské série

Série

serieKaždý sázkař zná série. Jsou dny, kdy se daří a pak jsou dny, kdy by netrefil ani slona z dvou metrů. Jedná se o něco zcela přirozeného a je v ten moment potřeba zachovat klidnou hlavu a držet se striktně bankroll managementu. Ani ta nejlepší a ani ta nejhorší série netrvá věčně! V případě výherní série je dobré neztrácet hlavu a nezačít dávat sázky za mnohem vyšší vklady. V případě KO série je zase dobré nesnažit se vklady navyšovat, aby se pokryla ztráta, toto opět může vést k mnohem vyšší ztrátě.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Tyto principy platí jak pro předzápasové sázky, tak pro live sázky. Zejména u live sázek může být pokus zachránit KO sérii velmi drahou srandou. U OK série live sázek je dobré si zadat nějakou cílovou hodnotu, které chcete dosáhnout a dál už štěstí nepokoušet.  Například vložíte si na účet 500,- Kč a řeknete si, že u 1000,- Kč přestanete. Pokud vám hned prvních pár sázek přinese tento úspěch, pak je dobré hned přestat, protože pokud byste pokračovali, tak vás stejně nečeká nic jiného než KO série.

 

 

 

Předzápasové sázky

U předzápasových sázek minimálně nehrozí pokus o okamžité napravení chyby a tak máte časový prostor se nadechnout se, dát si pauzu a zamyslet se. U KO sérii je obzvlášť důležité si vyhodnotit situaci, případně zanalyzovat i prohrané zápasy, abyste se mohli do budoucna stejné chybě vyvarovat. Mimo samotná fakta okolo zápasů není na škodu se také zamyslet nad osobním stavem. Asi nejhorší čas vsázet je totiž na kvalitní vsázení je v sobotu ráno po velmi náročném společensky unavujícím pátku. Vliv na kvalitu vašich tipů však může mít i situace v rodině, problémy s dětmi, v práci, velké časové vytížení apod. Pokud nejste psychicky v pohodě, NEVSÁZEJTE!

 

 

Naše série

I my když máme extra dobrou sérii tak víme, že přijde špatná. A občas i přes nejlepší úmysly a strategii se ji ani tak nevyhneme. Například konec září nám vyšel náramně. 29. a 30. září jsme měli úspěšnost 75% ve velmi pěkných kurzech, viz níže:

verified160929-30

A tak jsme si dali v sobotu 1. října. volno a vybrali pouze jeden OK tip. A ani to nám nepomohlo vyhnout se KO sérii hned 2. října. Možná měla být pauza o pár dní delší:

verified161001-02

 

A pak opět přišla pěkná série a od 4. do 7. října jsme opět pěkně ztrátu stáhli nádhernou OK sérií, kterou jsme vytvořili i díky tomu, že jsme zvolnili tempo v počtu tipů a zaměřili se více na kvalitu. Tentokrát v průběhu 4 dnů 83% úspěšnost a opět v pěkných kurzech:

verified161004-07

Jde o vaše peníze a je třeba si dávat pozor. Dobře zvážit každý krok a každou sázku. A pokud se necítíte, tak raději nic nepodávejte, protože jak jsme psali v našem blogu, tak největší hodnotu má tip, který nevsadíte. Nebuďte jen sponzoři sázkovek a vsázejte s rozvahou a využívejte série k vašemu prospěchu.

Jaká je vaše zkušenost se sériemi OK a KO? Podělte se s námi v komentářích níže.