Umění dát si pauzu

Vsázení nás baví. Je to skvělá volnočasová aktivita, která se pojí k naší další vášni a tou je sledování sportovních událostí. Máme rádi všechny sporty, ale fotbal je pro nás na prvním místě. Nejhorší období je určitě květen až červenec. Díky bohu za Euro 2016! Nyní s pomalu se rozbíhající novou sezónou už je opět na co se dívat a co vsázet, a to je dobře.

Předkola evropských soutěží nejsou vždy úplně přehledná, protože týmy jsou často nově poskládané a přípravné zápasy jsou pouze nápovědou, nikoli přesným měřítkem. I první kola ligových soutěží s sebou přináší mnoho překvapení. Jsou však pak výjimky jako tento týden poslední kolo kvalifikace Ligy mistrů. Zde jde již o mnoho a několik týmů má i své ligové starty za sebou. A díky tmu už lze leccos analyzovat. Včera jsme zde dali pouze jeden tip na Ligu mistrů, protože to byl jediný zápas, který se nám jevil zcela přehledný a konečné skóre 5:2 pro Celtic naší předpověď pouze potvrdilo, článek zde. Důvody proč nevsázet další včerejší zápasy jsme dali k dispozici našim předplatitelům ve článku zde.

Například olympijskému fotbalovému turnaji jsme se dlouho vyhýbali a tak nám skoro unikl krásný tip v kurzu 1,97 na semifinále tohoto turnaje. Mnoho olympijských výsledků bylo velmi překvapivých, ale semifinále, když v předchozím zápase Němci vyřešili Portugalce 4:0? Tak to už jsme si ujít nenechali. Na Brazílii, že porazí Honduras, byl kurz okolo 1,25, takže to nemělo smysl doporučovat. Na druhé semifinále již však sázkové kanceláře učinili nabídku, kterou jsme nemohli odmítnout, článek zde.

V úterních zápasech Ligy mistrů jsme si zahráli dvojtip na Dinamo Zagreb a ten dali k dispozici všem zdarma, článek zde. Úterý večer jsme ještě pro předplatitele tipovali zápas Brightonu, který nám přišel velmi přehledný, článek zde. Konečný výsledek 3:0 opět potvrdil naše předpoklady. Na úterý jsme ještě dávali jeden free tip pouze na Facebook Aston Villa vs. Huddersfield. Kurz na Aston Villu byl přes 2,00 a tak šlo zahrát jistotu 1X kurzu okolo 1,25, což je i minimum podle našich interních sázecích pravidel. Vzali jsme však na sebe riziko, které nám až do 87. minuty vycházelo, ale závěrečný tlak hostů nám uštědřil KO v podobě výsledku 1:1.

V pondělí jsme si zahráli dva podle nás přehledné zápasy, kde jsme čekali i více gólů. První zápas byl úvodní zápas sezóny Chelsea na Stamford Bridge. Chelsea tradičně potvrdila svou kvalitu doma a v závěru zápasu gólem na 2:1 nám dopřála dva OK tipy, článek zde. Jako druhý zápas jsme vybrali irskou soutěž, kterou sledujeme již několik let, a dají se v ní najít pěkně zápasy s lepšími kurzy, než na evropské top ligy, kde bookmakeři kurzy dost škrtí. Shamrock Rovers nás potěšili snadným vítězstvím nad Wexford 3:1 a také dvěma OK tipy, článek zde.

Evropská liga

Celkový souhrn tří dnů je tedy 10 tipů, z toho 9 OK a 1 KO. Některé výsledky byly těsné v náš prospěch, jeden těsný v náš neprospěch. Dnes nás čeká velmi pestrá nabídka Evropské ligy. Jedná se o zápasy týmů, které buď velmi překvapili v předchozích kvalifikačních kolech Evropské ligy (Gabala), nebo naopak velmi zklamaly v kvalifikaci Ligy mistrů (např. BATE). Pro některé to budou dokonce i první ostré zápasy. Navíc Evropská liga má dlouhodobě, podobně jako olympijský turnaj, velmi nepředvídatelné výsledky. Jedná se o soutěž, kde nejsou peníze na prvním místě, tedy ne pro všechny týmy. A tak zrovna poslednímu kvalifikačnímu kolu je dobré se i vyhnout.

Vsázení má být zábava, nikoli závislost či posedlost. A vždy když přijde dlouhá série úspěchů či neúspěchů, tak je dobré si dát pauzu a získat tím odstup a nadhled. V našem případě se tento týden jedná o velmi podařenou sérii úspěchů. A když navíc víme, že Evropská liga je výsledkově nevyzpytatelná, tak je dobré využít tento moment a naordinovat si nutnou pauzu. Přeci jen nás čeká velká porce zápasů od pátku až do neděle a tak proč se unavovat a kazit si statistiky soutěží jako je Evropská liga? Budeme si tedy užívat pěkného fotbalu bez obav o peníze a pošetříme síly na víkend. Doporučujeme, abyste udělali to samé. Úspěšné vsázení spočívá zejména v umění dát si pauzu.

Co vy na to? Napište nám do komentářů níže.

 

 

 

 

5402