SK Slavia Praha vs. FK Viktoria Plzeň

Česká republika -> ePojisteni.cz 1. liga

V neděli nás čeká šlágr české nejvyšší fotbalové soutěže mezi SK Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Tento zápas nám nejspíše rozkryje vývoj boje o titul. Slavia v posledním zápase znemožnila Příbram osmi brankami a díky tomuto výsledku se posunula o bod na první příčku právě před svého dnešního soupeře. Plzeň má ale ještě zápas k dobru.

logo_white logo_white logo_white logo_white

SK Slavia Praha

Červenobílí na jaře zatím stoprocentní, což se o žádném jiném týmu říci nedá. SK Slavia Praha okupuje první příčku s 41 body a skóre 40:13. Jde o nejlepší útok v lize a zároveň i druhou nejlepší obranu. Nejlepším střelcem domácích je reprezentační útočník Milan Škoda s 11 brankami. Na záda mu dýchá Muris Mesanovič s osmi přesnými zásahy. V posledním zápase o sobě dala znát i zimní posila z Liberec Jan Sýkora, který si připsal jeden gól a tři asistence. Tento talentovaný třiadvacetiletý křídelník má před sebou zajímavou budoucnost.

Aktuálně se Slavia nemůže spolehnout pouze na:

Obránce Dušan Švento

Záložník Ruslan Mingazov

 

 

FK Viktoria Plzeň

Viktoriáni na jaře zatím neinkasovali, ale na vrub jde pouze jedna vstřelená branka doma proti Příbrami. Zápas ve Zlíně skončil bez branek a lepším týmem byli právě domácí Ševci. Západočeši okupují druhou příčku se čtyřicetibody a skóre 27:9. Hosté se mohou pochlubit nejlepší obranou v lize. Nejlepším střelcem je Michal Krmenčík s 6 přesnými zásahy v závěsu za ním se čtyřmi brankami dvojice Lukáš Hejda a Tomáš Hořava.

Vlivem zranění do utkání nezasáhnou:

Obránce Jan Baránek

 

 

Sečteno a podtrženo nás čeká velmi zajímavý fotbal. Zápas bude probíhat ve vysokém tempu již od začátku, vždyť jde o přímý souboj a čelo soutěže. Slavia bude doma více na míči, a tím i diktovat tempo hry. Viktoriáni budou hrát spíše na rychlé kontry.

My si myslím, že už v prvním poločase se tyto kvalitní celky dokáží prosadit, a proto volíme tip na alespoň jednu branku v prvním poločase v pěkném kurzu 1,44.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1. poločas +0,5 gólu 

Kurz: 1,44

 

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Hokej Bet: Hokej Bet tiket 4.3. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  Tikety: Tiket dne 4.3. 2017 
Blog: Podvod jménem  High Odds: High Odds tiket 4.3. 2017
Blog: Magický kurz 1,50 Tikety: Tiket dne pro 4.2. 2017 WIN!

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.