Rio Ave F.C. vs. C.D. Nacional

Portugalsko -> Primeira Liga

Nedělní zápas Primeira Ligy v Portugalsku nám nabízí kurzově atraktivní zápas. Rio Ave F.C. přivítá celek z Madeiry C.D. Nacional. Oba týmy se nachází na opačných koncích tabulky, ale oba potřebují získat body i když z různých důvodů.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Rio Ave F.C.

Po vypadnutí z kvalifikace Evropské ligy s pražskou Slávií tým opět stoupá vzhůru tabulkou. V současné době se Rio Ave F.C. nachází na 6. místě pouhé 4 body za pohárovými pozicemi. V posledních třech zápasech získal tým Rio Ave F.C. vždy tři body. Poslední zápas na půdě Arouca byl velmi těžký, ale domácí dostali červenou kartu v 75. minutě a poté přišel velký tlak Rio Ave F.C., který vyůstil ve vlastní gól Nelsinho v 89. minutě a v 90+4 zpečetil na konečných 2:0 Ronan. Rio Ave F.C. se dnes bude muset obejít bez: 

Absence budou doplněny v průběhu dne
 

 

C.D. Nacional

Jedná se o tým, který tradičně hraje uprostřed tabulky. Minulou sezónu zakončili C.D. Nacional na 11. místě, ale v této sezóně má zatím spíše starosti o záchranu. Má odstup pouhých dvou bodů na poslední Tondelu. Předposlední pozici nesdílí spolu s dalšími dvěma týmy, které mají také 11 bodů, pouze díky lepšímu skóre a poslednímu zápasu. V tomto zápase porazili doma Tondelu 3:2. Jednalo se o první vítězství od 16. října. C.D. Nacional se dnes bude muset obejít bez:

Absence budou doplněny v průběhu dne 

 

Podle nás asi nepadne mnoho gólů, ale Rio Ave F.C. potřebuje šplhat tabulkou vzhůru a tak vítězství domácích je naší optimální volbou. 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,90

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly Článek: NY Jets vs. MIA Dolphins
BlogProč jsem v mínusu? Článek: Newcastle Jets vs. Adelaide
BlogNFL Week 15 Článek: Bournemouth vs. Leicester
Blog: Magický kurz 1,50Článek: Sydney F.C. vs. Melbourne