New York Jets vs. Miami Dolphins

USA -> NFL

V noci nás čeká divizní bitva dvou velkých rivalů. New York Jets, kteří už nemají šanci se dostat do playoff vyzvou doma v East Rutherfordu Miami Dolphins. Na první pohled do tabulky není v tomto zápase o co hrát. Jenže hráči mají různé bonusové klauzule a někteří, zejména na straně Jets budou hrát i o smlouvy na příští rok.

logo_white logo_white logo_white logo_white

New York Jets

Po 13 odehraných zápasech se zdá být ve Východní Divizi AFC rozhodnuto New York Jets mají pouhé 3 výhry, 9 proher a 1 výhru v prodloužení. Jak jsme již zmínili v našem blogu zde, tak New York Jets se potýkají i s problémy mimo hřiště. Tato sezóna se týmu vůbec nepovedla a tak se nyní pod koučem Todd Bowlesem už pomalu začnou připravovat a příští sezónu. A ne každý zůstane. Tým prohlásil, že si za trenérem stojí a tak jako první budou na řadě hráči s velkými výplatními páskami. A proto budou mít Jets o co hrát.
 

 

Miami Dolphins

Miami se naopak tato sezóna povedla. V Divizi jsou na druhém místě za famózními New England Patriots. V rámci AFC jsou na posledním playoff místě, tedy šestí. Trio Broncos, Ravens s Titans jim však šlape na paty. Zkušený quarterback Ryan Tannehill vede tým suverénně do playoff a running back Jay Ajayi si dnes proti Jets bude chtít dokráčet pro 1000 naběhaných yardů. To jsou dnešní motivační faktory Dolphins

 

Jelikož se hraje o místa v kádru na příští rok a před domácími fans tak kurz na New York Jets není extrémně vysoký a to nám vyhovuje. Miami si na Floridě poradila s Jets 27:23 a dnes v noci získá další vítězství. 

 

Jan E – verifikován

Tip: 2

Kurz: 1.75

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: Brighton FC vs. Leeds United
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Newcastle Jets vs. Adelaide
BlogNFL Week 15  Článek: West Brom vs. Manchester Un
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: Sydney F.C. vs. Melbourne