S.C. Braga vs. Moreirense F.C.

Portugalsko -> Primeira Liga

Dnešní nabídka ligového fotbalu nabízí několik zápasů v Itálii a Portugalsku. My si vybrali zápas týmu S.C. Braga, protože po náročném podzimu musí sbírat body, aby udržel krok s vedoucí Benfikou a FC Porto. Moreirense F.C. je nebezpečný klub proto, že právě bojuje o záchranu a tak má tento zápas co nabídnout.

logo_white logo_white logo_white logo_white

S.C. Braga

Na podzim musela S.C. Braga bojovat jak v domácí lize tak v Evropské. Evropskou ligu S.C. Braga opustila až po poslední domácí porážce od Šachtoru Doněck. V domácí soutěži si však vede dobře a drží se a průběžném třetím místě za již zmíněnými týmy.  V 7 domácích zápasech v Primeira lize zvítězila S.C. Braga 6x a 1x remizovala. Dnes se budou muset domácí obejít bez: 

obránce Rosic (9/1)

obránce Velázquez (2/0)

záložník Mauro (9/0)

útočník Pedro Santos (10/5) střelec číslo jedna

útočník Stojiljkovic (8/1)

 

 

Moreirense F.C. 

Tým se nachází na 16. místě, tedy třetí od konce, ale to jen díky lepšímu skóre. Na předposledním sestupové místě se totiž nacházejí hned 3 týmy. Poslední Tondela má o jediný bod méně. Moreirense F.C. v této sezóně dokázal zvítězit pouze na hřišti poslední Tondely a předposledího týmu Feirense. Moreirense F.C. se v tomto zápase bude muset obejít bez:

obránce Jander (8/0)

záložník Alan Schons (10/0)

útočník Ramírez (13/0)

 

S.C. Braga sice bude bez svého nejlepšího střelce, ale i tak to bude mít Moreirense F.C. těžké. Kurz 1,50 na domácí sice lehce straší, ale jsme přesvědčeni, že to doma Braga proti outsiderovi zvládne. Gólům se raději vyhneme. 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,54

 

FREE TIKET:

Klikněte a inspirujte se tiketem v kurzu 10+

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: Tiket dne 21.12. 2016
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Newcastle Jets vs. Adelaide
BlogNFL Week 15  Článek: Bournemouth vs. Leicester
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: Rio Ave vs CD Nacional