SK Slavia Praha vs. AC Sparta Praha

Česko -> 1. liga

Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Dnes nás v české nejvyšší soutěži čeká derby pražských S mezi SK Slavia Praha a AC Sparta Praha. Pikantní souboj, který jako obvykle nemá favorita. Na podzim Slavia vyhrála na Letné 2:0 a tudíž jim má letos Sparta co oplácet.Spartě se na jaře zatím moc nedaří, což vyústilo dokonce ve výměnu trenéra. Týmu se ujal Petr Rada.
Pojďme se podívat na účastníky dnešního klání.

logo_white logo_white logo_white logo_white

SK Slavia Praha

Sešívaní letos bobují o titul. Na vedoucí Plzeň ztrácejí dva body, mají zápas k dobru. 21 zápasů, 48 bodů a to vše zastřešuje skóre 44:15, čili nejlepší útok v lize.Nejlepším střelcem týmu i soutěže je Milan Škoda s dvanácti góly. V závětu za ním je Muris Mešanovič s osmi brankami.Jaro se domácím povedlo, nejdůležitější byla domácí výhra s Viktorkou, kde se Slávisté radovali v závěru díky gólů Frydrycha.

Pro tento zápas se trenér Jaroslav Šilhavý nemůže spolehnout na:

Obránce Jan Bořil

Záložník Jan Sýkora

Obránce Dušan Švento

Záložník Marko Alvir

 

 

 

AC Sparta Praha

Spartě se na jaře příliš nedaří. Velmi pravděpodobně už vzdala boj o titul. Aktuálně se nachází na 3. příčce s 39 body při skóre 33:17. Desetibodová ztráta na čelo soutěže je nedostižná. Vyřazení z EL s ruským Rostovem nebylo ani tak to nejhorší, ale v pěti zápasech získat pouze 7 bodů to je opravdu kritické.
Tři vstřelené branky v těchto zápasech hovoří za vše. Absence Bořka Dočkala je na herním projevu Sparty znát. Nejlepším střelcem letenského klubu je veterán David Lafata s 11 brankami.

Pro tento zápas se Petr Rada musí obejít bez:

Obránce Costa

Záložník David Hovorka

Obránce Michal Kadlec

Obránce Ondřej Zahustel

 

Derby nikdy nemá favorita. Všechny statistiky lze smazat. Zde se prosadí odhodlání a zkušenosti. Domácí SK Slavia Praha má v současné době pravděpodobně nejkvalitnější kádr v ČR. Jak však naznačili poslední zápasy, tak nyní se začíná hrát o titul a také soupeři byli ostřílení účastníci evropských soutěží, Plzeň 1:0, Liberec 1:1 a mladí slávisté se jen těžko vyrovnávali s tlakem, zejména pak v koncovce.

Sparta nezažívá dobré období, ale zkušenosti z posledních dvou let jsou určitě na její straně. Podle nás bude opět domácí tým mít problémy s koncovkou a tak za nás kurzově vidíme největší hodnotu v kurzu X2. Konečné skóre může být 0:0, 0:1, 1:1, nebo 1:2 a proto nemá smysl vsázet ani plusové, ani mínusové góly.

 

 

Jan E – verifikován

Tip: X2

Kurz: 1,90

 

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Hokej Bet: Hokej Bet tiket 2.4. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  Tikety: Tiket dne 2.4. 2017 
Blog: Podvod jménem  High Odds: High Odds tiket 2.4. 2017
Blog: Magický kurz 1,50 Hokej Bet: NHL tiket 2.4. 2017