St. Etienne vs. FC Lorient

VS

Čas zápasu:   Únor 12, 2017   17:00 CET

Francie -> League 1

V neděli nás zaujal zápas francouzské nejvyšší soutěže Ligue 1. V zápasu St. Etienne vs. Lorient se jedná o souboj účastníka jarních bojů v Evropské lize s posledním týmem francouzské Ligue 1. Budou St. Etienne v tomto zápase kompletní, nebo budou šetřit opory na evropský duel?

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

St. Etienne

Domácí tým ztrácí na evropské pohárové příčky 4 body a má navíc o zápas víc než čtvrtý Lyon. Po 24 odehraných zápasech má tým St. Etienne na svém kontě 26 bodů, 9 výher, 9 remíz a 6 proher. Celkové skóre má 26:19. V posledních 5 zápasech, jak už to u týmů, které hrají jarní Evropské poháry, bývá, má tým skvělou formu: 3 výhry, 1 remíza a v posledním kole na hřišti třetího týmu tabulky Nice prohra 0:1. Ve čtvrtek 16. 2. čeká St. Etienne první zápas jarní fáze Evropské ligy na hřišti Manchesteru United. Odveta se hraje doma o týden později. Kombinace zápasů neděle – čtvrtek by neměla hrát pro domácí žádnou významnou roli. Jednoduše bude tento duel takovou generálkou na evropské jaro. 

 

 

FC Lorient

Poslední tým tabulky pouze o skóre za Bastií. 19. Bastie má 22 bodů a gólovou bilanci 20:28, zatímco FC Lorient má bilanci 27:47. V posledních 5 zápasech dokázal tým FC Lorient zvítězit doma nad Guingamp (9. tým tabulky) a poté zaskočili Lille venku 1:0. V posledním kole doma s desátým Toulouse hráči FC Lorient remizovali 1:1. St. Etienne však patří mezi nejlépe bránící týmy ve Francii a tak to budou mít hosté velmi těžké.

 

 

Podle nás to bude klasické francouzské drama. St. Etienne nepatří mezi top skórující týmy, ale ani neinkasuje. Takže nečekejme mnoho gólů. Předpokládaná výhra domácích je poměrem 1:0, max 2:0. Největší hodnotu v tomto zápase vidíme v kurzu 1.90 na výhru domácích.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,90

 

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly Hokej Bet: Hokej Bet tiket 10.2. 2017 
BlogProč jsem v mínusu? ČlánekBraga vs Tondela
Blog: Podvod jménem High Odds: High Odds tiket 10.2. 2017
Blog: Magický kurz 1,50Tikety: Tiket dne pro 4.2. 2017 WIN!

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.