West Bromwich Albion F.C. vs. Manchester United F.C.

Anglie -> Premier League

A máme zde další sérii zápasů Premier League. My si zvolili zápas West Bromwich Albion F.C. vs. Manchester United F.C. protože v něm vidíme velkou kurzovou hodnotu. Oba týmy jsou sousedé v tabulce a bude se tedy na co koukat, protože prosinec je pravidelně čas, kdy dochází trpělivost majitelům Reds.

logo_white logo_white logo_white logo_white

West Bromwich Albion F.C.

Po několika sezónách trápení se v tomto roce West Bromwich Albion F.C. pohybuje poblíž pohárových pozic. Konkrétně se West Bromwich Albion F.C. nachází na 7. místě s 23 body a skóre 23:19. V tabulce domácích zápasů jsou Albion sice až na 12. místě, ale v posledních třech zápasech doma zvítězili nad Burnley 4:0, Watfordem 3:1 a v týdnu nad Swansea 3:1.  Domácí gólovou bilanci mají tedy 16:11. Dnes budou West Bromwich Albion F.C. chybět:

brankář Myhill (g 0/0)

útočník Berahino (4/0)

S otazníkem:

obránce Evans (14/1)
 

 

Manchester United F.C.

Reds jsou pod vedením Jose Mourinha tam, kde po odchodu Sira Alexe Fergusona již pravidelně, tedy na hranici pohárových umístění. Po 16 kolech jsou šestí a na pátý Tottenham (poslední pohárovou pozici) ztrácí 3 body. V týdnu porazili venku Crystal Palace jen těsně góle v závěru (88. min Ibrahimovič) 2:1. Dnes mají proti sobě o 2 třídy lepšího soupeře. Manchester United se dnes bude muset obejít bez:

obránce Bailly (d 11/0)

obránce Shaw (d 7/0)

záložník Mkhitaryan (7/1)

S otazníkem

obránce Smalling (7/1) 

 

Jaký je rozdíl West Bromwich Albion F.C. mezi minulými lety a toutou sez=onou? José Salomón Rondón Giménez! V minulé sezóně dal ve 34 utkáních 9 gólů, v této sezóně jich má na svém kontěpo 16 kolech už 7. Hattrick proti Swansea pomohl. Manchester United F.C. mají kvalitmí tým i obranu, ale Rondón se aspoň jednou trefí a je otázka zda ManU dokáží dát 2. Pro nás je jasná volba neprohra domácích. 1X v kurzu  přes 2,00 se nedá nezkusit.

 

Jan E – verifikován

Tip: 1X

Kurz: 2,15

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: Brighton FC vs. Leeds United
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Newcastle Jets vs. Adelaide
BlogNFL Week 15  Článek: Bournemouth vs. Leicester
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: Sydney F.C. vs. Melbourne