Česká jedenadvacítka (U21)

Česká jedenadvacítka (U21)

Dnešním dnem vstupuje do Mistrovství Evropy U21 v Polsku i česká jedenadvacítka. Tento tým, vedený Vítězslavem Lavičkou, je přímo hvězdný. Na tomto šampionátu mohou česká lvíčata pomýšlet na nejvyšší stupně. Česká jedenadvacítka přijela na šampionát s pravděpodobně nejžhavějším artiklem italské Série A. Zatímco se Patrik Schick (Sampdoria) nedokázal v českém Áčku pod Karlem Jarolímem prosadit, tak na toto šampionátu lze očekávat, že jeho hvězda bude zářit. Svědčí o tom i prohlášení Antonína Baráka, který ve včerejším sportu prohlásil, že pro Patrika na hřišti obětuje všechno, aby dal gól. Už toto prohlášení svědčí o tom, že v týmu panuje dobrý týmový duch. Patrik Schick v uplynulém ročníku Série A naskočil do 32 zápasů za Sampdorii a dokázal se prosadit 11 krát.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Další hvězdy

Další hvězdou, kterou česká jedenadvacítka na šampionát přivezla, je Jakub Jankto, křídelní záložník z Udine. Kuba nastoupil v této sezóně za Áčko Udine 29 krát a vstřelil 5 gólů.  V obranných řadách pak je spolehlivý Michael Lüftner z pražské Slavie, který v uplynulé sezóně nastoupil 14 krát za Teplice a 14 krát za Slavii. Další záložníka ze Slavie Antonína Baráka jsme již zmínili. Ten za Slavii nastoupil celkem 26 krát (25 A-tým, 1 juniorka) a dokázal vstřelit 4 góly za Áčko a 1 gól za juniorku.

 

 

Prostředí

Česká jedenadvacítka se ubytovala v Katowicích, což je zhruba 20 km od stadiónu v Tychách, kde se budou hrát zápasy skupiny C. Vítězslav Lavička uvedl, že ubytování v Katowicích je z důvodu lepší dostupnosti k regeneraci. Obránce Patrizio Stronati, který v uplynulé sezóně odehrál 14 zápasů v dresu Mladé Boleslavi, původně pochází z Ostravy a ačkoli nemá v týmu trenéra Lavičky místo v základu, tak na polské prostředí se těší. I díky družbě fanoušků Baníku s polskými fans zde bude mít český tým extra podporu.

 

 

Na úvod s Německem

Skupina C je skupinou, která je nejtěžší. Jako vždy k největším favoritům na celkové vítězství patří Němci, kteří vyzkouší odolnost českých Lvíčat a jejich obrany hned na úvod. Davie Selke z RB Leipzig patří mezi největší útočné hrozby. Dále v německém týmu stojí za zmínku útočník Maxmilian Philipp z Dortmundu. Němci v kvalifikaci měli průměr 3 branky na zápas. Dalšími soupeři jsou vždy nepříjemní Dánové a také celek Itálie, který s sebou přivezl největší italskou brankářskou hvězdu jménem Gianlugi Donnarumma. Teprve 18tiletý brankář AC Milán, který určitě bude chtít na tomto šampionátu zazářit, protože v AC Milán již neprodloužil smlouvu a létají kolem něho kluby jako PSG a Real Madrid.

V kvalifikačních bojích je skóre Davie Selke 7 vs. Patrik Schick 10 gólů. Kdo zvítězí dnes? Nejčastějším výsledkem těchto dvou soupeřů je skóre 1:1 a dnes i my čekáme velmi opatrný fotbal na úvod této těžké skupiny, protože každý bod se počítá. Klíčem k postupu pro Lvíčata by měl být středeční zápas s Itálií.

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Tikety: Tiket dne pro 18.6. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  ČlánekSt. Etienne vs. FC Lorient
Blog: Podvod jménem  High Odds: High Odds tiket 11.2. 2017
Blog: Magický kurz 1,50 Tikety: Tiket dne pro 17.6. 2017 WIN!

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.