Chelsea FC vs. AFC Bournemouth

Anglie -> Premier League

V příštích 10 dnech nás čekají hned 3 kola Premier League. My si vybrali zápas Chelsea FC proti AFC Bournemouth. V této sezóně Blues dominují Premier League a v tomto vánočním zápase budou chtít potěšit své fans na Stamford Bridge.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Chelsea FC

Blues zatím vládnou Premier League. A jak se v Anglii říká, „Kdo zvládne vánoční sérii zápasů vyhraje titul.“ 17 odehraných kol, skóre 35:11 a 43 bodů, tedy 6 bodů náskok před zbytkem pole Premier League, to je vizitka Chelsea FC. Zranění tým praktický vůbec netrápí. V tomto zápase bude mimo zraněného veterána Johna Terryho chybět z důvodu žlutých karet ještě Diego Costa (13 gólů) a N’Golo Kante (1 gól).

 

 

AFC Bournemouth

Po nějakém čase nemají hosté starosti se záchranou. Po 17 kolech se pohybují v poklidných vodách středu tabulky s 21 body a skóre 23:28. Odstup AFC Bournemouth na sestupové pozice činí 8 bodů. V 8 pokusech vyhráli Třešničky pouze 1, 2x remizovali a 5x prohráli. Jak tomu tedy bude dnes na hřišti Chelsea FC? Hosté dnes budou bez záložníků Lewis Cook, Junior Stanislas a Andrew Surman

 

Najde se někdo na Stamford Bridge, kdo v dresu Chelsea FC zastoupí famózního šutéra Diega Costu a jeho 13 přesných tref?  Podle nás ano. 1:0 porazila Chelsea FC pouze West Brom, takže věříme výhře domácích a ještě +2,5 gólu v zápase. 

 

Jan E – verifikován

Tip: 1 gólu

Kurz: 1,45

 

Jan E – verifikován

Tip: +2,5 gólu

Kurz: 1,75

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: OAK Raiders vs IND Colts
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: FLA Panthers vs. BOS Bruins
BlogNFL Week 15  Tikety: Vánoční tiket pro 25.12. 2016
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: SC Braga vs. Moreirense F.C.