Oakland Raiders vs. Indianapolis Colts

VS

Čas zápasu:   Prosinec 24, 2016   22:05 CET

USA -> NFL

Dnes se hraje téměř kompletní kolo 16 v NFL. Sezóna se blíží do finále a Oakland Raiders, ačkoli si již zajistili místo v playoff, tak mají stále o co hrát. Na záda jim totiž v boji o divizní titul dýchají Kansas City Chiefs. Raiders dnes přivítají Indianapolis Colts, kteří zažívají spíše podprůměrnou sezónu a jejich účast v playoff je spíše v rovině teorie.

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Oakland Raiders

Jak jsme již uvedli, tak Oakland Raiders zažívají skvělou sezónu. Navíc dnes budou k dispozici již wide recieveři Michael Crabtree a Amari Cooper. Oakland Raiders v této sezóně prohráli doma pouze 2x a to s divizními rivaly  Kansas City Chiefs a hned na začátku sezóny s Atlanta Falcons. Dnes proti nim budou stát Indianapolis Colts, kteří mají svých starostí až až.  

 

 

Indianapolis Colts

Tým se drží v boji o playoff co to jde, ale má a měl v průběhu sezóny zdravotních komplikací až příliš. Hvězdný quarterback Andrew Luck má potíže s ramenem a dva zápasy v této sezóně musel vynechat. Dnes ve svých 14 startu v této sezóně nastoupí již před 35. verzí O line. Tyto problémy zapříčinili to, že Colts jsou na třetím místě ve statistice quarterback sacks. V této sezóně jich povolili již 40. Na čtvrtém místě jsou Vikings s 35. 

 

 

Oakland Raiders potřebují vyhrát, protože chtějí mít v playoff výhodu domácího prostředí. Útok je dnes posilněn. Naopak Colts budou mít opět v O line tři rookies (první sezóna), takže můžeme čekat pro tuto trojici pěkný křest ohněm. Kurz 1,50 je pro nás přijatelný.

 

!!! Veselé Vánoce a ať se všem vše jen zelená !!!

 

Jan E – verifikován

Tip: 1

Kurz: 1,50

 

FREE TIKET:

Klikněte a inspirujte se tiketem v kurzu 3,09

 

Další naše free tikety najdete i na Instagramu zde.

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly Článek: NY Jets vs Miami Dolphins
BlogProč jsem v mínusu? Článek: Tiket dne 22.12. 2016
BlogNFL Week 15 Článek: SC Braga vs Moreirense
Blog: Magický kurz 1,50Článek: Rio Ave vs CD Nacional