FC Bayern Munich vs RB Leipzig

Německo -> 1. Bundesliga

Předvánoční středa nám přináší souboj na který všichni v Bundeslize již dlouho čekají. FC Bayern Munich doma v Allianz Aréně přivítá RB Leipzig. Oba týmy odskočili zbytku pole Bundesligy již o 7 bodů. Dnes si to tedy rozdají o krále podzimní části.

logo_white logo_white logo_white logo_white

FC Bayern Munich

V Lize mistrů postoupil Bayern s přehledem. Vzhedem k porážce v Rostovu a také na Atléticu Madrid sice až z druhého místa, ale doma bavorský tým o poznání silnější. Ve skupině D byl nelepším klubem na domácím hřišti se skóre 10:1. V Bundeslize nasbíral v 8 zápasech doma 20 bodů a skóre 23:4.  Pouze Hoffeinheim a kolínští Kozli si odvezli body za remízy 1:1. Obě remízy následovali venkovní zápasy Ligy mistrů. FC Bayern Munich se bude muset obejít bez: 

obránce Boateng (7/0)

útočník Coman (6/0)

útočník Green (0/0)

 

 

RB Leipzig

Největší překvapení letošní Bundesligy. Nejen, že nováček této soutěže nehraje druhé housle a nebojuje o záchranu, ale dominuje a vede Bundesligu. Stejný počet bodů jako Bayern a jen skóre o trochu horší. FC Bayern Munich má  skóre 35:9 a RB Leipzig 31:12. Jedinou porážku utrpěl tým z Lipska v posledním venkovním zápase na hřišti dobře bránícího Ingolstadtu 0:1. RB Leipzig se v tomto zápase bude muset obejít bez:

obránce Compper (11/0)

obránce Gipson (0/0)

obránce Klostermann (1/0)

obránce Papadopoulos (1/0)

S otazníkem:

obránce Halstenberg (15/0)

záložník Keita (13/4)

 

 

Zápas prvního s druhým. Úkolem číslo jedna na obou stranách bude neprohrát. FC Bayern Munich bude tlačen domácím publikem dát gól. A to je právě to co se může domácímu týmu klidně vymstít. Nováčkovská dravost se zde může projevit stejně jako tomu bylo před rokem v Premier League. Vložené kolo, těsně před vánoci přímo volá po remíze. Kvalita a zkušenost domácích vs. dravost hostů. Bookmakeři se báli zde dát kurz 1,50, ale ten se tam již šplhá. Podle nás má největší hodnotu kurz na X2. 

 

Jan E – verifikován

Tip: X2

Kurz: 2,97

 

FREE TIKET:

Klikněte a inspirujte se tiketem v kurzu 12+

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Článek: Tiket dne 21.12. 2016
BlogProč jsem v mínusu?  Článek: Newcastle Jets vs. Adelaide
BlogNFL Week 15  Článek: Bournemouth vs. Leicester
Blog: Magický kurz 1,50 Článek: Rio Ave vs CD Nacional