Proč nevsázet přátelské zápasy

Proč nevsázet přátelské zápasy

Po několika měsíční pauze od hlavních vsázených sportů se dostáváme do období, kdy si musíme položit otázku: „Proč nevsázet přátelské zápasy?“ Jedná se o velmi nebezpečné období. Všichni se těšíme na ligové duely top týmů, které jsme již nějakou dobu neviděli hrát. Přátelské zápasy jsou však velmi zrádné. V tomto článku jsme chtěli uvést několik důvodů, proč tyto zápasy raději nevsázet. 

 

 

 

 

logo_whitelogo_whitelogo_whitelogo_white

Proč se hrají přátelské zápasy?

Každý hráč by vždy rád vyhrával, a to jak fotbalisté/hokejisté tak i sázkaři. Zatímco sázkaři jde pouze o vítězství, týmu v přátelském zápase nemusí jít jen o to. Sezóny jsou dlouhé, mohou přijít zranění, prodeje, osobní důvody a tak každý trenér chce znát možnosti svého celého týmu a tak může využít přátelský zápas k vyzkoušení si hráčů na jiných postech. Záložník si může vyzkoušet roli stopera, krajní záložník může zaskočit za krajního obránce a to jak na jedné, tak na druhé straně. Přátelské zápasy tedy mohou mít i účel školení.

 

Další herní možnosti

Nejen, že mohou být hráči využiti na nepřirozených postech, ale trenér může také využít přátelský zápas k vyzkoušení si různých herních strategií, rozestavení, držení míče apod. Často se tyto herní strategie mohou měnit i v rámci zápasu z minuty na minutu, protože se trenér může pokoušet nasimulovat různé momenty v zápase jako například hru v oslabení a standardní situace.

 

Kádr a sestavy

Poslední a asi nejdůležitějším aspektem v přátelských zápasech jsou sestavy. Velmi často se v poločase změní i celá jedenáctka. Všichni hráči bojují o místo v základu, ale ne vždy na svých postech a tak nemusí být schopni podat svůj nejlepší výkon. Přátelské zápasy je dobré sledovat z důvodů jednotlivých výkonů v rámci přípravy, ale doporučujeme se sázení na ně vyhnout, protože ani góly, ani vítězství nemusí být pro daný tým prioritou. Ligový fotbal se už blíží mílovými kroky, ale ještě je potřeba vydržet.

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly Tikety: Tiket dne pro 18.6. 2017 
BlogProč jsem v mínusu? ČlánekSt. Etienne vs. FC Lorient
Blog: Podvod jménem High Odds: High Odds tiket 11.2. 2017
Blog: Magický kurz 1,50Tikety: Tiket dne pro 17.6. 2017 WIN!

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.