Zatím nejúspěšnější Ticbet tiket

Zatím nejúspěšnější Ticbet tiket

V tomto článku se podíváme o týden zpět a to na den, kdy jsme sestavili zatím top tiket na našem webu. Ticbet tiket dne pro den 4. 2. 2017, který najdete zde, měl celkový kurz 30+. Standardně takovéto kurzy nesestavujeme, protože jednoduše řečeno mají minimální úspěšnost. A jestli vám někdo tvrdí, že takovéto tikety sestavuje třeba denně nebo týdně, tak to je hned důvod k zamyšlení se nad jeho důvěryhodností a úmysly. Jako je to pěkné když takovýto tiket vyjde, ale nelze si myslet, že se tyto kurzy dají sestavovat jak na běžícím páse. Však všichni dobře známe princip jedné chyby!  A ačkoli na webu jsme ráno nabídli tento tiket, aplikovali jsme při jeho sestavování hned několik principů, které jsme již zde v našem blogu popisovali.

logo_white logo_white logo_white logo_white

Série

Proč nás vůbec napadlo sestavit tento tiket? Když opomeneme klasickou motivaci, tedy marketingovou aktivitu a také nabídnout co nejvíce tipů najednou, tak základní sázkařský důvod byl jediný. Ten se nazývá série. Komplexněji jsme toto téma rozebrali zde. Týden předcházející této sobotě byla sekce Ticbet tiket opravdu jedna strašná série. Jeden zápas nám utekl o gól, kde v závěru padly tyčky a prostě celý začátek měsíce nějak nesedl. A tak jsme si řekli, že prostě tolik smůly v jednom týdnu se někde musí statisticky vykompenzovat. To vedlo k rozhodnutí jít do toho a pokusit štěstí.

Naše tipy koncem ledna a začátkem února. Prostě takto vypadá opravdu špatná série:

Naše úvahy byly odměněny. Dokonce zde chybí i tip na derby Porto, ale o tom v následujícím odstavci

 

 

 

Pojišťování

Další téma, které najdete v našem blogu zde, je pojišťování. Tento princip platí dvojnásob v momentě, kdy jde o poslední zápas na tiketu, jako byl tento. Věděli jsme, že máme za sebou hodně špatnou sérii a celý den se na nás usmívalo štěstí přesně, jak jsme předpokládali a doufali. Crlsea relativně v pohodě 3:1, FC Köln 1:0 z penalty v 81. Minutě, Everton poločas 3:0, ale pak 3:2 a na konečných 6:3, Newcastle 1:0 s tím, že obránce hlavičkoval z vlastní brankové čáry vyrovnávací gól v 90.+3. minutě, Tottenham 1:0 gólem z penalty v 58. minutě a jdeme na poslední zápas. Jedná se o derby, lze již vzít cashout a mít i tak čistý zisk okolo 1500,- Kč. zejména, když víte, že jste již utekli hrobníkovi z lopaty za ten den několikrát. 

 

 

Jít ALL-IN nebo ne? Nikdy!

Takže cashout je relativně nízký a hazardovat na základě principu všechno nebo nic je hloupé. A tak jsme šli do pojištění. Kurz byl přijatelný, tipu jsme věřili, ale i tak jsme si radši dali tuto proti-sázku a fandili jsme našemu tipu dál. Ale nikdo není neomylný a tak lepší vyhrát pár set, než být mínus 100,- Kč.

 

Takto vypadalo naše pojištění:

Tiket s kurzem 2,10

 

 

 

A jak dopadl zápas Porta? Sami se koukněte na zákrok Ikera Cassillase v 93. Minutě. Zachránil nám kurz 30+, ale i kdyby ne, zůstali bychom v plusu. A o to jde. Nedělat blbosti a držet se nad nulou.

 

Zde video na naší FB stránce:

 

 

Pro sledování live zápasů můžeme doporučit aplikaci FireFan, která je ke stažení zde:

 

Můžete nás také sledovat na Twitteru:

Ticbet twitter @ticbetcom

 

Denní tikety na Instagramu jako tento níže najdete zde:

Ticbet Instagram @ticbet

 

 

 

 

 

Může se vám líbit:

BlogLive sázky na góly  Hokej Bet: Hokej Bet tiket 11.2. 2017 
BlogProč jsem v mínusu?  ČlánekSt. Etienne vs. FC Lorient
Blog: Podvod jménem  High Odds: High Odds tiket 11.2. 2017
Blog: Magický kurz 1,50 Tikety: Tiket dne pro 4.2. 2017 WIN!

 

Zde najdete nabídku výhodných mikroslužeb. Klikněte a určitě si něco vyberete.